KURUMSAL

AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT

İnşaat sektöründe üç nesildir devam eden bir aile şirketi hüviyetindeki çalışmalar üçüncü nesille kurumsallaşma gereği duyarak AĞAOĞLU İMK İNŞAAT ve AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT’ı kurmuştur. Bu şirketler güçlü birikimleri ve altyapısı ile yenilikçi ve kusursuz projelere imza atmaya devam ediyorlar. Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen şirket, köklü geçmişiyle sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile geleceğin yaşam alanlarını inşaa ediyor.

 

Uzman yönetici kadrosu, titiz mimarlarları, konusunda yetkin mühendisleriyle, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak çalışan AĞAOĞLU OMAK İNŞAAT, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam mekanları yapan bir inşaat şirketidir.

 

Ağaoğlu Omak İnşaat, yaşamların başladığı Meşelipark Apartments, Meşelipark Apart ve Meşelipark Gold, Meşelipark Life, Dream Houses ve Dream Trio'yu hizmetinize sunmuştur. Bir çok yeni projeyle sizlerle buluşacağız. Saygılarımızla.